Zápasy s veterány

Novinky

14.07.2017 18:02

Startování

Po dvou letech ježdění, dolévání oleje a benzinu - bez poruch, se vyskytla nepříjemná záležitost a tím byl "přecviknutý" klínek ve startovací páce. Kdekdo by řekl ,jak je to možné, vždyť klínek je průměrem 10mm, ale tento klínek tam byl dávaný před ix lety a byl dělaný z obyčejného šroubu se...
29.05.2017 09:57

Habrovany 2017

Otvírání šoupátek Habrovany u Vyškova!
30.08.2014 10:34

Renovace už třetí tříkolky!

Vážení, jak už jste si určitě všimli,za poslední rok jsem zde nepřidal žádný článek ani žádnou fotografii. Důvod je prostý! Na podzim loňského roku jsme přijali nabídku renovovat tříkolku FN, pro zahraničního zákazníka,kterého zde s jistých důvodů nebudu jmenovat a dohodli jsme se na roční lhůtě,...
18.09.2012 10:27

KREVNAK DURBAN

NEZOBRAZIL SE MI TVŮJ MAIL ADRESS!!!!!!!!!!!!!!!!


 

VÁŽENÍ   NÁVŠTĚVNÍCI !

Vítám Vás všechny na tomto webu,kde bych Vás chtěl seznámit stručnou formou  fotografíí a zpráv s činností mojí a mého syna Davida v oblasti motocyklového veteránství, které provádím v mém případě už asi 30 roků, a bez které si život už ani nedovedu představit! Věnujeme se převážně renovaci,údržbě a také samozřejmě té lepší stránce této činnosti a tou je účast na soutěžích a srazech jak u nás v republice tak i v zahraničí. Oblast našeho zájmu jsou převážně armádní speciály, ať už italské,německé,nebo belgické, i když v poslední době jsme "zabrousili"i do civilního sektoru. Prioritou ovšem zůstávají "military vehicles!"   A jedině tříkolové !!                                                                                                                                                              

Lásku k motocyklům jsem zdědil po svém otci,který mi také  dopomohl k mému prvnímu stroji- a tím byl Zundapp KS 750! No a tuhle zálibu po mě převzal i syn David, no a není daleko doba, kdy se do toho pustí i vnuk Jakub,jehož první dílo je renovace  Simsona a který se učí v oboru soustružník-frézař,a to  se nám náramě hodí !

Jinak je jasné,že podporu mám i v mé manželce, která se s námi zůčastňuje skoro všech akcí a je to takový "organizátor"všeho, co kolem toho patří!

Věřím,že se Vám moje stránky budou líbit a rádi se na ně budete vracet!

JAN ROHÁČ.

 

Moje Majča!

/album/moje-majca-/ruzne-13-jpg/

Vyhledávání

Kontakt

JAN ROHÁČ

MOJE STROJE !

/album/moje-stroje-2/ruzne-067-jpg/
/album/moje-stroje-2/p8170036-jpg/
/album/moje-stroje-2/f-425890906-17436be60c111b2a3263859debe8a5ec-jpg/
/album/moje-stroje-2/ruzne-107-jpg/
/album/moje-stroje-2/ruzne-108-jpg/
/album/moje-stroje-2/p5100028-jpg1/
/album/moje-stroje-2/p5100032-jpg/